Vitalij Isajenko

Vitalij Isajenko

Kdo
jsem

Nadšenec do fotky od malička. Mimojiné i do analogové, kde je si třeba připravit chemii a všechno vyvolat sám. Mimo focení mezi další koníčky patří motorka, (na které jezdím po výletech nebo jen tak), horolezectví, cestování a badminton (když je s kým). Dalším koníčkem je Honda Accord, kterou jsem postupem času upravil do originálnější podoby.

Co
fotím

Převážně mě baví reportážní fotografie, dokumentace akcí a událostí a focení lidí (portréty). Mám za sebou několik focení svateb – které jsou mixem všech stylů. Snažím se, aby vše bylo originální a pokud možno neopakovalo.

Co
nefotím

Jelikož nemám prostory na ateliér a ani studiové vybavení, nefotím klasické fotky u pozadí (i když samotná pozadí mám). Raději využívám přirozené světlo v kombinaci se světelnými objektivy s případným přibleskáváním. Dále nejsem „plastický chirurg“, takže nic nezvětšuji a zachycuji vše tak, jak vidím – takže po mě prosím nechtějte třeba úpravy tváře do dokonalé hladkosti ála plastová panenka, nebo tvarování postavy apod. Děkuji 🙂

Čím
fotím

Pokud by Vás zajímalo, jakou techniku používám k focení, přejděte prosím do sekce fotovýbava.

Líbilo se? Budu rád za případné sdílení :)