Fotovýbava

Fotoaparát – digitální

Nikon D750

Rychlá profesionální zrcadlovka vybavená novým 24,3 Mpx CMOS full-frame snímačem s AA filtrem, novým systémem zaostřování s citlivostí do –3EV, výklopným displejem 3,2″ s 1228800px a poprvé u Nikonu i integrovaným Wi-Fi modulem. Pro Nikon D750 není problém ani FullHD video 1080/60p či snímání rychlostí až 6,5sn./s. při plném rozlišení.

Objektivy

NIKON 14–24mm f/2.8G ED AF-S NIKKOR

Extrémně širokoúhlý objektiv s vysokou světelností a revoluční optickou konstrukcí. Tento pozoruhodný profesionální objektiv je vybaven antireflexními vrstvami Nano Crystal Coat pro redukci závoje a reflexů a poskytuje ostrý obraz od středu až do krajů obrazového pole, překonávající svou kvalitou ekvivalentní objektivy s pevnou ohniskovou vzdáleností.

NIKON 24–70mm f/2.8G ED AF-S NIKKOR

Profesionální objektiv s vysokou světelností, standardním rozsahem zoomu a ultrazvukovým zaostřovacím motorem pro rychlé a tiché zaostřování. Objektiv je konstruovaný pro digitální fotoaparáty a jeho kvalita zobrazení v okrajových částech obrazu konkuruje objektivům s pevnou ohniskovou vzdáleností. Objektiv navíc obsahuje antireflexní vrstvu Nano Crystal Coat pro minimalizaci reflexů a závoje.

NIKON 70–300mm f/4.5–5.6G AF-S VR NIKKOR

Objektiv AF-S VR 70–300 f/4,5–5,6G IF-ED je vysoce výkonný telezoom konstruovaný pro použití na digitálních i kinofilmových jednookých zrcadlovkách. Objektiv je vybaven 4,3× zoomem o rozsahu ohniskových vzdáleností 70–300 mm (105–450 mm u formátu DX) a obsahuje optické členy ze skel s extrémně nízkým rozptylem světla (ED) zaručující vynikající optický výkon. Objektiv nabízí systém redukce vibrací Nikon druhé generace (VR II) a umožňuje flexibilní fotografování z ruky díky stabilizaci obrazu ekvivalentní použití o 4 EV kratšího času závěrky ve srovnání s běžným objektivem (podle testů výkonnosti prováděných společností Nikon). Ultrazvukový zaostřovací motor (SWM) a vnitřní zaostřování (IF) zaručují rychlé a tiché automatické zaostřování a devítilamelová clona s optimalizovaným tvarem dává přirozený a harmonický vzhled neostrému pozadí na snímcích.


NIKON 50mm f/1.8D AF NIKKOR

Vysoká hloubka ostrosti – možnost zaclonění až na f/22.
Ideální pro snímky zblízka v kombinaci s automatickým mezikroužkem.
Kompaktní, dostupný základní objektiv.
Nízká hmotnost (155 g).

Blesk


YONGNUO YN568EX Speedlite

Výkonný externí systémový blesk YN-568EX s podporou vysokorychlostní synchronizace (HSS) se směrným číslem 58 (ISO100, 105mm) a podporou TTL pro Nikon značky Yongnuo konstrukčně vychází z předchozího modelu YN-565EX a z blesku Canon 580EX II. Design a funkce blesků jsou velice podobné a YN-568EX v některých aspektech dokonce 580EX II i SB-900 předčí. Disponuje podporu vysokorychlostní synchronizace (HSS), což u předchozího modelu nešlo.


SIGMA EF-500 DG ST II

Dálkové odpalování blesků


Yongnuo YN-622N-TX

YN-622N-TX i-TTL wireless flash controller is for supporting the use of YN-622N i-TTL wireless flash trigger transceiver.


Yongnuo YN-622N

YN-622N i-TTL wireless transceiver is a high performance 2.4G wireless flash trigger designed for Nikon users. Different photographic effects can be realized through setting the flash at 360 degrees. It supports i-TTL and manual flash, front-curtain sync, rear- curtain sync and high-speed sync(Auto FP), the highest sync speed is 1/8000s*. it can remote change flash exposure compensation or flash output of each group, supports different flash mode mix using. Supports the transmitter installed i-TTL flash, in addition, it supports the master unit on transmitter sets the parameters of each group. This product is a wireless transceiver design , the distance of remote control reaches 100M, supporting 7 wireless channels and A/B/C three groups, and with AF assist beam emitter function.

Stativ


Vanguard Alta+ 233AP

Fotoaparáty – kinofilmové

Nikon FG-20

Starší Nikon, na který pasují i současné objektivy Nikkor.

Zenit TTL + 58mm, f/2

Sovětský bytelný pracant.

Líbilo se? Budu rád za případné sdílení :)